SENTRALBORD/administrasjon

Vårt sentralbord vil svare på dine spørsmål, eller sette deg i kontakt med noen som kan!

Eli Rønnestad, Resepsjon 70158600 eli@aaland.no

Eli Rønnestad, Resepsjon
70158600
eli@aaland.no

Fride Sørnes, Regnskap 70158612 fride@aaland.no

Fride Sørnes, Regnskap
70158612
fride@aaland.no

 

Salgsteam

Vårt salgsteam ønsker deg hjertlig velkommen for en hyggelig bilopplevelse. 

Jarle Sørland Salgssjef 90834545 jarle@aaland.no

Jarle Sørland
Salgssjef
90834545
jarle@aaland.no

Ole Andreas Kvalsvik Salg Bedrift 90061988 ole@aaland.no

Ole Andreas Kvalsvik
Salg Bedrift
90061988
ole@aaland.no

Dag Gjerde, Salg Honda 70158602 dag@aaland.no

Dag Gjerde,
Salg Honda

70158602
dag@aaland.no

Per Aaland, Daglig leder 91365728 per@aaland.no   

Per Aaland,
Daglig leder

91365728
per@aaland.no 

 

Jan Hugo Sunde, Salg Citroën 70158604 janhugo@aaland.no

Jan Hugo Sunde,
Salg Citroën

70158604
janhugo@aaland.no

Magnus Grytten, Salg Bruktbil 70158605 magnus@aaland.no

Magnus Grytten,
Salg Bruktbil

70158605
magnus@aaland.no


Ettermarked

Vårt serviceteam sørger for at vi kan utføre service og reparasjoner som møter dine behov.

Anne Caspersen, Kundemottaker 70158617 anne@aaland.no

Anne Caspersen,
Kundemottaker
70158617
anne@aaland.no

Knut Frisvoll, Kundemottaker 70158618 knut@aaland.no  

Knut Frisvoll,
Kundemottaker

70158618
knut@aaland.no

 

Helge Olsvik, Ettermarkedssjef 70158614 helge@aaland.no

Helge Olsvik,
Ettermarkedssjef
70158614

helge@aaland.no

Øystein Magerholm, Delelager 70158616 oystein@aaland.no

Øystein Magerholm,
Delelager
70158616

oystein@aaland.no

 

Besøk oss på bRUSDALSVEGEN 205