SENTRALBORD/administrasjon

Vårt sentralbord vil svare på dine spørsmål, eller sette deg i kontakt med noen som kan!

  Eli Rønnestad, Resepsjon   70158600  eli@aaland.no

Eli Rønnestad, Resepsjon
70158600
eli@aaland.no

  Fride Sørnes, Regnskap 70158612  fride@aaland.no

Fride Sørnes, Regnskap
70158612
fride@aaland.no

 

Salgsteam

Vårt salgsteam ønsker deg hjertlig velkommen for en hyggelig bilopplevelse. 

  Jarle Sørland Salgssjef 90834545  jarle@aaland.no

Jarle Sørland
Salgssjef
90834545
jarle@aaland.no

  Per Aaland, Daglig leder   91365728  per@aaland.no     

Per Aaland,
Daglig leder

91365728
per@aaland.no 

 

  Dag Gjerde, Salg Honda   70158602  dag@aaland.no

Dag Gjerde,
Salg Honda

70158602
dag@aaland.no

  Jan Hugo Sunde, Salg Citroën   70158604  janhugo@aaland.no

Jan Hugo Sunde,
Salg Citroën

70158604
janhugo@aaland.no

  Ole Andreas Kvalsvik Salg Bedrift 90061988  ole@aaland.no

Ole Andreas Kvalsvik
Salg Bedrift
90061988
ole@aaland.no


Ettermarked

Vårt serviceteam sørger for at vi kan utføre service og reparasjoner som møter dine behov.

  Anne Caspersen, Kundemottaker 70158617  anne@aaland.no

Anne Caspersen,
Kundemottaker
70158617
anne@aaland.no

  Knut Frisvoll, Kundemottaker   70158618  knut@aaland.no    

Knut Frisvoll,
Kundemottaker

70158618
knut@aaland.no

 

  Helge Olsvik, Ettermarkedssjef 70158613    helge@aaland.no

Helge Olsvik,
Ettermarkedssjef
70158613

helge@aaland.no

  Øystein Magerholm, Delelager 70158616    oystein@aaland.no

Øystein Magerholm,
Delelager
70158616

oystein@aaland.no

 

Besøk oss på bRUSDALSVEGEN 205

aaland-bil-fremmerholen-aalesund