SENTRALBORD/administrasjon

Vårt sentralbord vil svare på dine spørsmål, eller sette deg i kontakt med noen som kan!

 
aaland-bil-eli.png

Eli Rønnestad, Sentralbord

70158600
eli@aaland.no

aaland-bil-fride-regnskap.png

Fride Sørnes, Regnskap

70158612
fride@aaland.no

 

Salgsteam

Vårt salgsteam ønsker deg hjertlig velkommen for en hyggelig bilopplevelse. 

aaland-bil-jan-hugo-sunde-citroen.png

Jan Hugo Sunde, Salg Citroën

70158604
janhugo@aaland.no

aaland-bil-dag-gjerde-honda.png

Dag Gjerde, Salg Bruktbil

70158602
dag@aaland.no

aaland-bil-ole-kvalsvik-varebil-alesund.png

Ole Andreas Kvalsvik,
Salg Bedrift

90061988
ole@aaland.no

aaland-bil-jarle.png

Jarle Sørland, Salg DS

90834545
jarle@aaland.no


Ettermarked

Vårt serviceteam sørger for at vi kan utføre service og reparasjoner som møter dine behov.

aaland-bil-anne.png

Anne Caspersen, Kunderådgiver

70158617
anne@aaland.no

 
aaland-bil-knut.png

Knut Frisvoll, Kunderådgiver

70158618
knut@aaland.no

Espen Blindheim, Garantiansvarlig

70158620
espen@aaland.no

aaland-bil-per.png

Per Aaland, Kunderådgiver

91365728
per@aaland.no

aaland-bil-oystein.png

Øystein Magerholm,
Delelager

70158616
oystein@aaland.no

aaland-bil-personal-mads.png

Mads Vestad Abrahamsen, Delelager

70158614
mads@aaland.no

 

Verksted

aaland-bil-verksted-alesund-david.png

David Pettigrew

aaland-bil-verksted-alesund-mekaniker.png

Vegard Linmo Årsnes

aaland-bil-verksted-alesund-mekaniker-service-eu-kontroll.png

Piotr Zaremba

aaland.bil-alesund-verskted-bilverksted.png

Nick Njoroge Kariuki

aaland-bil-verksted-alesund-jakub.png

Jakub Rutkowski

aaland-bil-verksted-alesund.png

Per Ove Stølen

aaland-bil-vetrksted-alesund-landrover-jaguar-rangerover-mads.png

Mads Slinning Larsen

 
 

Besøk oss på bRUSDALSVEGEN 205

aaland-bil-fremmerholen-aalesund
 

Følg @aalandbil på Instagram