SENTRALBORD/administrasjon

Vårt sentralbord vil svare på dine spørsmål, eller sette deg i kontakt med noen som kan!

 
aaland-bil-eli.png

Eli Rønnestad, Sentralbord

70158600
eli@aaland.no

aaland-bil-fride-regnskap.png

Fride Sørnes, Regnskap

70158612
fride@aaland.no

 

Salgsteam

Vårt salgsteam ønsker deg hjertlig velkommen for en hyggelig bilopplevelse. 

aaland-bil-jan-hugo-sunde-citroen.png

Jan Hugo Sunde, Salg Citroën

70158604
janhugo@aaland.no

aaland-bil-dag-gjerde-honda.png

Dag Gjerde, Salg Bruktbil

70158602
dag@aaland.no

aaland-bil-jarle.png

Jarle Sørland, Salg DS

90834545
jarle@aaland.no

kristoffer-heggemsnes-aaland-bil.png

Kristoffer Heggemsnes, Salg Bedrift

98258877
kristoffer@aaland.no


Ettermarked

Vårt serviceteam sørger for at vi kan utføre service og reparasjoner som møter dine behov.

aaland-bil-anne.png

Anne Caspersen, Kunderådgiver

70158617
anne@aaland.no

aaland-bil-knut.png

Knut Frisvoll, Kunderådgiver

70158618
knut@aaland.no

aaland-bil-personal-mads.png

Mads Vestad Abrahamsen, Delelager

70158614
mads@aaland.no

aaland-bil-per.png

Per Aaland, Kunderådgiver

91365728
per@aaland.no

aaland-bil-oystein.png

Øystein Magerholm,
Delelager

70158616
oystein@aaland.no


MEKANIKERE

aaland-bil-verksted-alesund-david.png

David Pettigrew

aaland-bil-verksted-alesund-mekaniker-service-eu-kontroll.png

Piotr Zaremba

aaland-bil-vetrksted-alesund-landrover-jaguar-rangerover-mads.png

Mads Slinning Larsen

aaland-bil-verksted-alesund-mekaniker.png

Vegard Linmo Årsnes

 

Besøk oss på bRUSDALSVEGEN 205

aaland-bil-fremmerholen-aalesund